VDC šventė su Garliavos baikeriais

2012 m. gegužės 31 d. Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus Vaikų dienos centras „Užuovėja“ ir Garliavos vaikų dienos centras susitiko smagioje šventėje, kurią organizavo Garliavos baikeriai. Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtos šventės metu vaikai ne tik žaidė įvairiausius judriuosius ir loginius žaidimus, suposi ant daugybės Girionių poilsiavietėje esančių supynių, bet ir smagiai bendravo su juos aplankyti atvykusiais baikeriais. Visiems vaikams labai patiko baikerių paprastumas, nuoširdumas ir noras atkreipti dėmesį į kiekvieną vaiką. O vaikai savo ruožtu kvietė baikerius prisijungti prie žaidimų, klausinėjo apie motociklus, naudojosi galimybe ant jų pasėdėti ir išsiklausinėti įvairiausių dominančių dalykų.

2012-05-31 - svente su baikeriais (50)

O šventės kulminacija vaikams tapo pasivažinėjimas baikerių motociklais. Nemažai vaikų dar net nebuvo sėdėję ant motociklo, o apie galimybę su juo pasivažinėti daugelis tik svajojo. Įspūdžių ir emocijų, nulipus nuo  motociklo, neslėpė nei vienas!

Dėkodami už nuostabią šventę, Vaikų dienos centro “Užuovėja” vaikai visiems baikeriams padovanojo savo pačių pagamintas popierines gulbes, kaip atsiminimą apie popietę ant Kauno marių kranto.

Tačiau geriausiai savo įspūdžius papasakos patys vaikai:

„Šventė man labai patiko, ypač kai mane pirmą pavežiojo su motociklu“ (Sonata, 13 metų, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

„Labiausiai patiko žaisti su kito centro vaikais, suptis ant supynių. Ir aš sėdėjau ant motociklo, bet važiuoti dar negalėčiau, nes nepasiekiu pedalų“ (Ingrida, 6 metai, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

“Man šventė labai labai patiko, o labiausiai patiko važiuoti su baikeriais. Aš pirmą kartą sėdėjau ant motociklo, taigi patyriau daug adrenalino. O taip pat buvo labai smagu susipažinti su kitais vaikais“ (Mantas, 12 metų, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

„Buvo nerealiai smagu! Susiradau daug naujų draugų, buvo smagu susipažinti su baikeriais ir žaisti smagius žaidimus“ (Aistė, 12 metų, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

„Man tai labiausiai patiko baikeriai, motociklai ir dar estafetės. Patyriau daug nuotykių.“ (Kornelija, 11 metų, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

„Šventėje buvo labai smagu, buvo daug balionų, daug vaikų. Susiradau daug naujų draugų. Labai patiko baikeriai ir kad jie pavežiojo su savo motociklais, ir kad galėjome su jais nusifotografuoti“ (Lukas, 13 metų, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

„Man labai patiko baikeriai ir kai užduoties metu turėjome juos apvynioti tualetiniu popieriumi. Ir dar aš labai gerai prisimenu paskutinį atvažiavusį baikerį“ (Dijana, 7 metai, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

„Labai patiko žaidimų aikštelės, čiuožyklos, supynės, estafetės. Labai patiko nugalėti varžybose ir laimėti prizų“ (Nerida, 6 metai, Vaikų dienos centras „Užuovėja“).

Nuoširdžiai dėkojame Garliavos baikeriams, surengusiems įsimintiną ir labai smagią šventę!

VDC informacija