Vaikai keliauja į „Forum Cinemas“

Kaip ir kiekvienais metais, prieškalėdiniu laikotarpiu mus džiugina „Forum Cinemas“, suteikdami galimybę Dienos centro vaikams pamatyti jų mėgstamus filmus kino teatre nemokamai. Šį kartą tai buvo du filmai – „Ledo šalis“ ir „Paslaptinga karalystė“.

20141217_102631_LLS

“Ledo šalis” – tai filmas, kurio metu vaikai buvo nukelti į neįtikėtino grožio karalystę, vieną birželio dieną netikėtai sukaustoma amžino įšalo ir pasmerkiamą nuolatinei žiemai. Šiame animaciniame filmuke vaizduojama tarpusavio santykiai, rodoma, kaip svarbu bendrauti tarpusavyje, vadovautis principu pasitikėk, bet patikrink. Taip pat pagrindinės veikėjos užsispyrimas padėjo išgelbėti karalystę.

20141217_101842_LLS

Antrasis filmas – “Paslaptinga Karalystė”. Šiame filme atsispindi teiginys, jog jeigu mūsų akys kažko ir nemato, tai nebūtinai reiškia, jog tai neegzistuoja. Vėlgi pasakojama apie drąsią merginą, kurios dėka buvo išgelbėta karalystė. Su vaikais po filmo diskutavome, kaip visa tai svarbu kasdieniniame gyvenime. Turime būti drąsūs, jeigu norime pasiekti išsikeltų tikslų.

Nuoširdžiai dėkojame “Forum cinemas” už šią kalėdinę dovaną.

/Projektą „Kauno rajono Vaikų dienos centras „Užuovėja“ iš dalies finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija/

VDC informacija