UAB „Baltneta“ kolektyvo apsilankymas dienos centre

Lietingą gruodžio mėn. popietę Vaikų dienos centras „Užuovėja“ sulaukė svečių iš UAB „Baltneta“. Popietė buvo kupina visko – daug bendravome, susipažinome vieni su kitais, vaikams svečiai pravedė paskaitėlę apie informacines technologijas, kompiuterius, pavojus internete ir kaip nuo jų apsisaugoti ir pan. O atidžiausiai besiklausančių laukė dovanos, kurias gavo viktorinos metu.

2014-12-17 - Baltneta dienos centre (1)

O labiausiai LSB Kauno skyriaus Kauno rajono vaikų dienos centro „Užuovėja“ vaikai džiaugėsi įmonės skirta dovana – kompiuteriu, kuris padės paįvairinti kasdienę veiklą bei bus puiki mokymosi priemonė mokyklinio amžiaus vaikams. Dabar vaikai pagal poreikį galės nadotis kompiuteriu dienos centre.

Atsidėkodami vaikai kiekvienam įmonės „Baltneta“ kolektyvo nariui įteikė simbolinę dovanėlę – rankų darbo žaisliuką. Ir smagiausia vaikams buvo iš svečių išgirsti, kad jiems norisi sugrįžti ir vėl aplankyti vaikus.

Ačiū įmonės „Balneta“ kolektyvui už skirtą dėmesį, laiką bei dovanas.

/Projektą „Kauno rajono Vaikų dienos centras „Užuovėja“ iš dalies finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija/

VDC informacija